Wednesday, September 5, 2012

Zgromadzenia Dusz

Przekazała Ronna Herman LM-08-2012
Przetłumaczyła Teresa Serafinowska


Ukochani Mistrzowie, po raz kolejny cieszę się z możliwości połączenia z waszą wyższą świadomością i wypełnienia wam Świętych Serc i Dusz Boską miłością naszego Boga Ojca Matki. Naszym największym pragnieniem jest, aby was ciągle inspirować, pocieszać i prowadzić ścieżką wyższej świadomości, która ostatecznie doprowadzi was do samourzeczywistnionego mistrzostwa. Obecnie chcielibyśmy was poinformować, jakiego rodzaju wydarzenia mają miejsce w trakcie tego doniosłego roku ogłaszając go rokiem ZGROMADZEŃ DUSZ. Myślę o wzmocnieniu telepatycznej komunikacji pomiędzy wami – WYSŁANNIKAMI GWIAZD a Kosmiczną Radą Światła i Zastępami Światła tego pod-wszechświata. Ważne jest, abyście czuli swoimi wewnętrznymi zmysłami i zatwierdzili w swoich świętych Umysłach i świętych Sercach fakt, że dzięki tym przesłaniom naprawdę jestem z każdym z was. Za waszym pozwoleniem pragnę połączyć się z Nadduszą / Wyższą Jaźnią każdego z was i scalić aspekt swojej esencji z waszymi esencjami na takim poziomie, do jakiego dany człowiek będzie w stanie się zaadaptować w tym szczególnym czasie.

W ciągu tego doniosłego roku było i będzie wiele błogosławionych spotkań DUSZ WYSŁANNIKÓW GWIAZD. Moja ukochana wysłanniczka uczestniczyła ostatnio w znaczącym wydarzeniu w Sedonie w Arizonie łącząc się poprzez „fale eteru” dzięki Internetowi z całym światem. Odbyła również niewielkie acz intensywne spotkanie z członkami wąskiego grona swoich uczniów z Sacramento w Kaliforni na terenie Stanów Zjednoczonych. Dla uczestników z odległych zakątków świata, którzy spotkali się wtedy ze swoimi duchowymi rodzinami i uczestniczyli w przekazach wiedzy, jakie były oferowane, był to czas harmonii, radości i połączenia energii. Dla wielu był to również czas wyjątkowej transformacji na najgłębszym, najskrytszym poziomie. To był czas usunięcia wielu warstw negatywnej energii umieszczonej w przeszłości wokół każdego serca w celu ochrony i izolacji ciała emocjonalnego i fizycznego przed bólem i cierpieniem trzeciego i niższego czwartego wymiaru. Gdy te energie zostały rozpuszczone, gwałtownie rozwarły się śluzy ciała emocjonalnego i drogocenny dar Ognistego Światła Stwórcy mógł ponownie spocząć w Świętych sercach / Komnatach Duszy.

Kiedy aspekty waszej duchowej rodziny zaczynają się ponownie łączyć i integrować siły dla osiągnięcia wspólnego celu: najwyższego dobra dla wszystkich, następuje niezwykła chwila, w której uświadamiacie sobie, że jest to zwieńczenie dotychczasowych dążeń. Jeśli podnosisz swoje wibracje i wysyłasz ECHO-DUSZY, wielu członków twojej duchowej rodziny rozpozna je i cię odnajdzie. A gdy napotkasz kogoś z kręgu swojej duchowej rodziny, bez wątpliwości będziesz wiedzieć, że pomiędzy wami istnieje rzadkie i piękne połączenie duchowe / serc. Kiedy działasz dla dobra wszystkich, otrzymujesz prawo do wsparcia ludzi sobie podobnych, tak samo myślących, skupionych na rozwoju duchowym.

W tym znaczącym wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele WYSŁANNIKÓW GWIAZD z całego świata, i te błogosławione istoty, powracając do swoich domów, zabrały ze sobą ZALĄŻKI nowej świadomości. Możecie być pewni, że ci z was, którzy czerpią cudowną, przesubtelną energię płynącą z serca naszego Boga Ojca Matki albo podczas wizyt w Mieście Światła w swojej okolicy, albo uczestnicząc w duchowych zgromadzeniach, jakie się odbywają na całym świecie, są i będą obdarzani infuzją Białego Płomienia Diamentowych Cząstek Światła Stwórczego Kiedy dostroicie się do tych wyższych częstotliwości Boskiego Światła, nie będą już was dotyczyły czasowe ani przestrzenne ograniczenia czy różnego rodzaju bariery. Wszyscy Szafarze Światłości, którzy odzyskali odpowiedni poziom harmonijnych częstotliwości Świętej Miłości, zaczną doświadczać Jedności Ducha na wielu poziomach. W tych podniosłych czasach wszyscy będą zdolni do komunikacji z Mistrzami i będą otrzymywali błogosławieństwo Boskiego Światła - Ognia Stwórczego. Cała Ziemia zostanie przesączona wspaniałym Promieniem Boskiej Substancji Światła aż po rdzeń, a każde stworzenie na Ziemi zostanie pobłogosławione i uhonorowane. Pamiętajcie, że na tym czy innym poziomie wszystko podąża ścieżką ewolucji i transcendencji; nic nie zostanie pominięte. Przemiany te wpływają na całą ludzkość, która reaguje w sposób pozytywny lub negatywny. Każda Dusza sama musi podjąć indywidualną decyzję, jaką ilość Boskiego daru transformacji przyjmie i spożytkuje.

Inicjacja staje się wydarzeniem grupowym, nie jest zarezerwowana wyłącznie dla wyjątkowych, zaawansowanych Dusz. Musisz być gotów do niesienia pomocy innym, którzy podążają ścieżką za tobą, wspomagając ich swoją mądrością - wtedy i ty doznasz Wzniesienia, i dokona tego cała ludzkość. Dusza ma naturalne inklinacje do łączenia się z grupową świadomością. To Dusza, a nie osobowość, poszukuje zjednoczenia. Postępy, jakie ktoś czyni na Ścieżce, poszerzają zarówno świadomość Duszy, jak i świadomość zbiorową. W tych czasach niewiarygodnego postępu w świadomości rodzaju ludzkiego są udzielane liczne specjalne dyspensy w celu wsparcia Wzniesienia ludzkości i zbliżającej się Epoki Oświecenia. Jednak każda Dusza musi dodać własny wkład podejmując konieczne kroki w celu osiągnięcia wewnętrznej doskonałości, aby dopasować się do niedostępnych dotąd darów transformacji.

Wielka ilość DUSZ WYSŁANNIKÓW GWIAZD zintegrowała już wyższe częstotliwości mentalnej i emocjonalnej świadomości dzięki dostępowi do nowych kosmicznych nauk mądrości. Wielu z was zaczyna również cieszyć się poczuciem harmonii w swojej najgłębszej Jaźni, dostrajając i harmonizując swój system czakr, które w zasadzie są siedmioma osobnymi centrami pamięci w obrębie ciał fizycznych. Jednak niektórzy z was ciągle jeszcze mają wątpliwości i niechętnie dzielą się swoją wiedzą z innymi z obawy przed wyśmianiem lub zrobieniem z siebie widowiska podczas prób przekazania nowych koncepcji i wyższych prawd, jakie są wam ujawniane. Istnieje powszechne prawo mówiące, że powinniście nie tylko być przykładem swojego nowego oświeconego stanu, lecz musicie też przekazywać innym mądrość i zrozumienie tego, co uzyskaliście, aby móc przenieść się na kolejny, wyższy poziom wibracji.

Nie wolno próbować zmieniać opinii tych, którzy podążają ścieżką za wami, lecz należy ich kształcić poprzez dawanie przykładu, wyrażanie swoich prawd na ich poziomie rozumienia oraz opowiadać im, że istnieje wiele sposobów zjednoczenia ze Stwórcą. Bądźcie cierpliwi, jednak stanowczy w przekonaniach, współczujący lecz nie wikłający się w ich dramaty, małe historie o niedoli; bądźcie radośni i entuzjastyczni, a wtedy oni zaczną się zastanawiać, co sprawia, że jesteście tacy inni. Oni to naprawdę zauważą i któregoś dnia zwrócą uwagę, że w ich polach aurycznych i sercach wzeszły zasiane przez was ziarna zmian. Te nasiona nie będą odrzucone - pewnego dnia zakwitną i rozwiną się w kwiat Boskiego niezadowolenia, które pchnie ich na ŚCIEŻKĘ.

Jesteś studentem na ścieżce inicjacji, jesteś praktykiem duchowego mistrzostwa i współ-stwarzania, jesteś nauczycielem z przesłaniem do szerzenia wiedzy. Dodatkowo przygotowujesz się na większe zjednoczenie z wieloma fasetami swojej Duszy, swojego Wyższego Ja.

Kochani, rozumiemy, że pośród was są tacy, którzy myślą, że nie robią zbyt wielkich postępów i doświadczają tylko nieznacznych lub nawet nie czują żadnych objawów Wzniesienia, które zostały opisane w szczegółach, jak podnoszenie się ognia Kundalini czy pozytywne przemiany życiowe lub bardziej duchowy poziom świadomości. Proszę, nie zniechęcajcie się. Ci, którzy są przecierającymi szlaki pionierami, WYSŁANNIKAMI GWIAZD, są już na ŚCIEŻCE WZNIESIENIA od wielu wcieleń. Jeśli by tak nie było, nie byliby w stanie głosić subtelnych nauk mądrości, kierując ludzkość ku Światłu, nie mogliby też stanowić żywego przykładu tych wyższych prawd. Wielu z was próbuje obejść początkowe etapy OŚWIECENIA, aby dogonić tych, którzy są liderami na Ścieżce. Nie jesteście w tyle. Podróż KAŻDEJ DUSZY jest wyjątkowa. Nie oceniajcie siebie według norm i osiągnięć innych. Pozostańcie skupieni w sercu i Duszy, a z czasem dokonacie postępów w najlepszy dla siebie sposób.

Dajemy tobie instrukcję, której przestrzegaj: skoncentruj się na tym, co stanowi najważniejszą kwestię twojego życia. Poszukaj uzasadnienia w swoim Świętym Sercu i Wyższej Jaźni. Poświęć się temu, co pragniesz osiągnąć z pomocą swojej energii – fizycznie / mentalnie / emocjonalnie i duchowo – aż to się urzeczywistni. Jeśli masz wątpliwości, zacznij małymi kroczkami, aż opanujesz swoje ukryte zdolności do współtworzenia i będziesz z nich korzystać. Usuń na bok swoje wątpliwości i nie słuchaj cudzej krytyki ani napomnień. Podążaj za własnym wewnętrznym przewodnictwem, wtedy nie pobłądzisz, kochany.

Poprosiliśmy, aby nasza posłanka podzieliła się z wami swoimi ostatnimi doświadczeniami. Dlatego przekaże wam dotąd utajniane bardzo stare myślokształty wyższych prawd pomagając wam, wraz z innymi wiernymi posłańcami, którzy je przekazują, otworzyć drzwi do następnego etapu procesu Wzniesienia. Cudowne ISTOTY ANIELSKIE BIAŁEGO OGNIA cierpliwie czekały na przywrócenie połączenia z ludzkością. To jest rzeczywiście wspaniały czas dla całego rodzaju ludzkiego, ponieważ niezależnie od tego, na jakim etapie procesu Wzniesienia kto się znajduje, strumienie subtelnego Światła Stwórczego wypromieniowywane przez te niezwykłe Istoty, będą miały wpływ na całą ludzkość, otwierając wszystkie serca na wyższe wibracje Boskiego Światła.

Najdroższe Serca, jesteście bardzo odważni i zdeterminowani, ponieważ stanowicie Światła Przewodnie ludzkości. Wzniosłe częstotliwości Światła i kody Wzniesienia muszą najpierw przepłynąć przez was, a następnie zostać wypromieniowane w świat. Poważamy was za wasze oddanie i wytrwałość i jesteście najgłębiej umiłowani.

Jam Jest archanioł Michał.


RONNA / ŚWIĘTA SKRYBA

Pragnę podzielić się niesamowitym doświadczeniem, jakie miałam podczas medytacji we wczesnych godzinach rannych 25 lutego 2012 roku. Każdego ranka pomiędzy piątą a szóstą godziną wychodzę, aby podnieść z mojego podjazdu poranną gazetę. I zawsze przed powrotem do domu przez kilka minut patrzę w niebo robiąc kilka oddechów nieskończoności i wypowiadając moje codzienne afirmacje.

Najważniejsza afirmacja jest zawsze taka sama; jednak na koniec dodaję pewne zmiany, w zależności od nastroju lub od zadań tego dnia. Zawsze wypromieniowuję miłość i wdzięczność w światowej piramidzie Światła do naszego Boga Ojca Matki i zawsze czuję ich energię i miłość wlewającą się do mojego ciała, która wspiera i prowadzi mnie przez cały dzień. Zazwyczaj mam dla siebie godzinę czasu zanim wstanie mój mąż, Kent. Spędzam ten czas na czytaniu i medytacji.

Podczas seminariów, próbując objaśnić jak to jest, kiedy uczymy się pozostawać w ciągłym stanie alfa lub być „chodzącą medytacją”, jak to określa archanioł Michał, mówię „częstokroć czuję jakbym była bardzo luźno usadowiona w moim ciele, przy czym mam bardzo słabe odczucie fizyczności. To wrażenie jeszcze się pogłębia, kiedy staję się kanałem dla Michała, ponieważ ledwie czuję wtedy swoje ciało”.

Tego ranka moja medytacja była niezwykła, ponieważ wchodząc w stan alfa od razu poczułam, jakby moje ciało było pustą tubą. Z łatwością i bez odczuwania jakichkolwiek objawów fizycznych mogłam przenosić moją świadomość do różnych miejsc. To było, jakbym stała się czystą świadomością Ducha.

Nagle, bardzo silnie i wyraźnie, w głowie pojawiło mi się słowo „VIVEO”. Następnie pojawiła się telepatyczna wiadomość od istoty TRI-TON, mojego pierwszego mistrza - nauczyciela, który przygotował mnie na bycie posłanką archanioła Michała. To było delikatne odczucie miłości i nieznaczne poszerzenie świadomości, wtedy odebrałam mocne odczucie, że otrzymuję energię z wyższego źródła. Kiedy pojawia się Michał, towarzyszy temu silny przypływ energii, która przepływa moje ciało, a także, w zależności od magnitudy energii, jaka jest do mnie wypromieniowywana w danej chwili zdaje się, jak gdybym musiała rozciągać górną część ciała w celu pomieszczenia jego potężnej esencji.

Krótkie telepatyczne przesłanie brzmiało: „JESTEM VIVEO, ANIOŁ BIAŁEGO OGNIA”. Nadszedł czas, aby pod przewodnictwem ukochanego archanioła Michała jeszcze raz cię przeŚwietlić i asystować tobie oraz wielu grupom Dusz tobie podobnych w procesie integracji fragmentów Dusz. Zostaliście poinformowani, że ty i wielu innych członków twojej duchowej rodziny to „zbieracze Dusz” a rola, którą wielu z was jest gotowych przyjąć, jest wam, pionierom na Ścieżce i służebnikom Światłości, z góry przeznaczona.

Jak to zawsze czyniłam w przeszłości, udostępniam wam te informacje, abyście wiedzieli, co może nastąpić, gdy jesteście sumienni w nauce i jeśli poświęcacie trochę czasu na medytację i wewnętrzną kontemplację. Ślę wieczną miłość i błogosławieństwa aniołów, Ronna.

Postscriptum: Od VIVEO otrzymałam jeszcze jeden przekaz: „Spójrz w słowo „vivacious – żywy, ożywiony” - bo to właśnie oznacza moje imię i taką właśnie energię pragnę tobie przekazywać.

ŻYWY:WIBRUJĄCY*TRYSKAJĄCY ŻYCIEM*ROZISKRZONY*OŻYWIONY*ŻYJĄCY


VIVEO * VIVEO * VIVEO

RONNA/ ŚWIĘTA SKRYBA

OPROMIENIONA ŚWIATŁEM ARCHANIOŁA MICHAŁA

VIVEO jest jednym z wielu ANIOŁÓW BIAŁEGO OGNIA, których pierwotną misją było Opromienianie Światłem grup Dusz gotowych do podróży po wszechświecie jako współstworzyciele, synowie i córki boże. To oni pomogli nam przy tworzeniu i podtrzymywaniu naszych oryginalnych ŚWIETLISTYCH CIAŁ ADAM - EWA KADMON. Te cudowne Istoty rezydują na poziomach wymiarów, na których po raz pierwszy przebywaliśmy jako zindywidualizowane świadomości JAM JEST.

Później, po wielokrotnej refrakcji naszej duchowej Esencji i przeniesieniu na poziom średnich wibracji piątego wymiaru, nasi ANIOŁOWIE BIAŁEGO OGNIA wycofali się, ponieważ był to najniższy poziom, na którym mogli siebie zrefrakturować, aby nas opromienić. Pozostają w oczekiwaniu na czas, gdy zechcemy powrócić do określonych wymogami wyższych poziomów częstotliwości, kiedy będą mogły nas opromienić po raz kolejny, pomagając w przyspieszeniu naszego zjednoczenia z naszymi licznymi fragmentami Dusz. Będą także pomocne w procesie odbudowy naszych Ciał Świetlistych.

W starożytnych naukach, które częstokroć były spisywane w taki sposób, że zwyczajny człowiek nie mógł zrozumieć głębszego sensu ich przekazu, wiele było napisane o czasie, kiedy Dusza osiąga pewien poziom oświecenia / inicjacji, doznając wielkiego olśnienia i stając się aspirantem. Tamte nauki mówiły o Słonecznym Aniele, kuli promieniejącego ognia, która miała ich opromienić. Twierdziły również, jakoby strumień Światła emanował z centrum serca SŁONECZNEGO ANIOŁA do Świętego Serca i wyższego umysłu aspiranta. To płonące połączenie emitowało promieniowanie również dalej, do wielu innych Dusz należących do tej samej GRUPY DUSZ.

W przeszłości SŁONECZNY ANIOŁ miał łączyć się tylko z tymi, którzy należeli do tego samego BOSKIEGO PROMIENIA. W tamtych, starożytnych czasach było bardzo niewiele Dusz osiągających odpowiedni poziom wibracji koniecznych do Wzniesienia. Jednak teraz to się zmieniło, nadszedł czas na Wzniesienie powszechne; zatem każdy SŁONECZNY ANIOŁ skoncentruje się na całej grupie osób związanej ze STRAŻNIKIEM ŚWIATŁOŚCI wyznaczonym dla określonej GRUPY RODZINY DUSZ.

W szeregu przesłań, jakie archanioł Michał przekazał przeze mnie dla ludzi w ostatnich latach, zauważył On: „CHYBA WIESZ, ŻE JESTEŚ `OPIEKUNKĄ ŚWIATŁA` DLA TWOJEJ ROZLEGŁEJ NIEBIAŃSKIEJ DUCHOWEJ RODZINY. Ty i tobie podobni razem zgodziliście się przejść przez bolesny proces zejścia ku najgłębszej gęstości – tak więc, kiedy ty `jesteś wywyższona`, wraz z tobą wznoszą się wszyscy z twojej GRUPY DUSZ”. Ta koncepcja stanowi wspaniałe potwierdzenie wyrażenia: „Jesteś w procesie powrotu do świadomości wszechjedni”.

VIVEO powiedział mi, że jego zadaniem jest dostosowanie wzorca wibracji przychodzących fragmentów Wyższego Ja dla tych z nas, którzy są gotowi na przyspieszenie procesu integracji wielu aspektów, aby stały się bardziej kompatybilne. Inaczej mówiąc, harmonizuje nasze częstotliwości do takiego stopnia, aby proces integracji nie przebiegał zbyt burzliwie. Jest to konieczne, ponieważ w przeszłości procesy integrowania wzorca wibracji z NadDuszą trwały bardzo długo, nawet przez kilka wcieleń.

Ten proces jest na wszelki wypadek zabezpieczony. Osoby dostrojone i podążające za naukami archanioła Michała znajdują się na wielu poziomach i w różnych stadiach procesu oświecenia. Zatem połączenie z VIVEO będzie dostępne dla wszystkich członków grupy, którzy mają mocne postanowienie osiągnięcia harmonijnego stanu wzorca wibracji. Jednak dopóki nie dojdziesz i nie dostroisz się do wymaganych CZĘSTOTLIWOŚCI PIEŚNI DUSZY środkowego poziomu piątego wymiaru, nie pośle tobie ognistej kuli swojej esencji, aby ciebie opromienić.

Oczywiście ten cudowny dar i towarzyszące zasady odnoszą się również do wielu innych poszczególnych grup, które podążają za światłymi naukami mądrości wielu innych wspaniałych Istot Światła, przekazywanymi przez licznych oddanych posłańców na całym świecie.

Oswojenie się z ujawnianiem niektórych istotnych kroków, jakie podejmowałam, ujawnianie wspaniałych otrzymywanych darów, jakie otrzymywałam wraz z testami, doświadczeniami i postępami, jakie czyniłam podczas procesu Wzniesienia, stanowiło dla mnie pewien dyskomfort. Tym z nas, którzy badali starożytne nauki i którzy w swojej świadomości mają zakorzenionych wiele zasad z tamtych czasów, trudno jest ujawniać i dzielić się szczegółami osobistej podróży, zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi. Jak wielu z was wie, zanim nadeszły czasy powszechnego Wznoszenia, nauki mądrości i proces Wzniesienia był utrzymywany w całkowitej tajemnicy przed ogółem ludzi. Nazywano je „naukami okultystycznymi, co oznacza, że były dostępne tylko dla nielicznego grona wtajemniczonych i uczniów będących na ŚCIEŻCE. Jednak to się zmieniło. Zasady Boskiego Planu dla nadchodzącej Złotej Epoki zostały zmodyfikowane i zaktualizowane. Zatem ci z nas, którzy przyjęli rolę i zadania posłańców wielkich Istot Światła, dostali upoważnienie, aby przekazywać wszystkie najważniejsze aspekty naszej podróży wraz ze wspaniałymi naukami zaawansowanej mądrości, jakie dostajemy po to, by dawać je światu. Mamy je przekazywać tym, którzy są „gotowi słuchać ich i je rozważać”.

W trakcie czerwcowego seminarium w Roseville w Kaliforni opowiedziałam uczestnikom o VIVEO i o roli, jaką będzie odgrywać w dalszym procesie naszego Wzniesienia. Wszyscy byli bardzo zafascynowani takim rozwojem sytuacji, chociaż niektórych to niemal przytłoczyło. Kiedy opowiedziałam im o szczegółach, pojawiło się wiele emocji. Wielu uczestników zauważyło, że czują ta potężną energię VIVEO i są niezwykle podekscytowani, co może im przynieść przyszłość. VIVEO emanuje bardzo silną męską energią. Chociaż wszystkie istoty anielskie są androgyniczne, mogą wybrać wypromieniowywanie cech żeńskich Bogini Matki lub cech męskich Boga Ojca.

Drogie Serca, bez względu na to, na jakim etapie procesu Wzniesienia się znajdujecie, wiedzcie, że macie wszelką pomoc od przewodników i nauczycieli, jaka jest możliwa w ramach praw uniwersalnych. Nie skupiajcie się na tym „czym nie jesteście”, skupcie się na chwili obecnej i na możliwościach, jakie są przed wami. W oczach naszego Boga Ojca / Matki każda Dusza jest drogocenna, a wasze Wzniesienie do wyższych sfer jest rzeczą pewną, dlatego proszę, zrelaksujcie się i cieszcie podróżą.

ŻYCZĘ WIECZNEJ MIŁOŚCI I BŁOGOSŁAWIEŃSTWA ANIELSKIEGO, RONNA

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.