Tuesday, March 25, 2014

Świętujmy (ponownie) duchowe połączenie

 LM-03-2014

Ukochani Mistrzowie,  łącząc się w tym świętym czasie, podzielmy się nadzieją, marzeniami i dążeniami na przyszłość. Tak, również my mamy wielkie nadzieje oraz wizje tego, jakie cuda zostaną dokonane przez was i dla was, gwiezdne dzieci z planety Ziemia.

Zamknij na chwilę oczy, oddychaj głęboko i przenieś świadomość do świętego Serca. Teraz wyobraź sobie - jeśli chcesz - jak wszyscy spotykamy się w tej ponadczasowej chwili, aby się radować i ponownie zawrzeć nasz wzajemny boski związek. Ujrzyj oczami wyobraźni i poczuj wzbierające  w twoim świętym Sercu emocje, kiedy rozpoznajesz wychodzącą ci na powitanie ogromną duchową rodzinę - przeszłą, obecną i przyszłą. Zobacz, jak lśni oblicze naszego Boga Ojca Matki i jak napływają, aby znaleźć się przy tobie, wszystkie świetliście promienne istoty z całego tego pod-wszechświata, po najmniejsze żywiołaki, jawiące się w całej swojej wspaniałości. Nie ma żadnych ograniczeń, nikt nie będzie wykluczony, ponieważ w tym wielkim zgromadzeniu w wyższych wymiarach jest miejsce dla każdej Duszy, która kiedykolwiek była ucieleśniona na Ziemi w eterycznej postaci cielesnej, jak również dla wszystkich szlachetnych istot z całego tego Układu Słonecznego i Galaktyki. Widzisz, to jest wspaniałe spotkanie po latach przypominające czasy, kiedy wszyscy gromadziliście się i świętowaliście, zanim zaczęły się wasze liczne, długie pobyty w świecie fizycznym, na Ziemi.

Kochanie, nie miej wątpliwości, czy jesteś mile widziana / widziany i czy przynależysz do tego zgromadzenia. Widzimy cię w całym wspaniałym blasku – twój unikatowy wzór, jaśniejące barwy aury, które wszyscy podziwiają i słodkie tony wyjątkowej harmonii twojej wibracji – osobistej pieśni Duszy – wszystko to dodane do niebiańskiej muzyki sfer, wymieszane i scalone z Jednością. Oczywiście, podchodzisz do tych, którzy epatują takimi samymi barwami i tonami, jak ty – tych, których niebiańskie tony doskonale współgrają z twoimi, to są twoi najmilsi i najbliżsi duchowi towarzysze, od których tak dawno cię oddzielono. Pozwól swojemu umysłowi na chwilę zastanowienia: jakie nowe spostrzeżenia przychodzą ci na myśl, jakie słowa mądrości wypowiadasz lub jakie nagle do ciebie przychodzą - przypomnij sobie, czy są dla ciebie ważne? Pozwól wejść swojej świadomości, żeby odtąd miała dostęp do nowych informacji, zaawansowanych standardów myślenia, twórczych myśli i mądrości, które są zawarte w świetlanych pakietach umieszczonych w twoim świętym Umyśle w oczekiwaniu na zapalenie w tych  ważnych i przełomowych czasach.

Kiedy mieszacie się i stapiacie ze sobą, łącząc się grupa za grupą, zyskujesz korzyści z ich doświadczeń i konkretnych spostrzeżeń, udostępniając własną mądrość innym. Zobacz, jak siedzisz pośród ukochanych mistrzów, którzy są najbliżsi twojemu sercu, jak otaczają cię miłością i współczuciem, napełniając twoją aurę swoim blaskiem. Każdy po kolei oferuje szczególne cechy: prawdę, wiarę i ochronę, wyraźne postrzeganie i iluminację, wdzięczność i cierpliwość, klarowność i pokorę, koncentrację i oddanie, ciszę i spokój, oraz przemianę wraz z oczyszczeniem – wymieniając tylko kilka. To tylko niektóre z cech i właściwości siedmiu promieni waszego Układu Słonecznego, które omawialiśmy tak często. Których z tych cech ci brakuje? Jaka jest twoja duchowa „słabość”?

Kochanie, teraz znów połącz się z wnętrzem i rzetelnie spisz swoje mocne i słabe strony – nie osądzaj ich, tylko zaobserwuj. Proponujemy ci wielką sposobność, by sięgnąć do strumienia Światła Boga - źródła, z którego płyną wszelkie błogosławieństwa. Weź wszystko, co w tym czasie możesz zatrzymać – jednak prosimy, wykorzystaj to, by wspomóc innych w przebudzeniu i odzyskaniu ich dziedzictwa.

Naszym największym pragnieniem jest, aby wszyscy mieszkańcy Ziemi obudzili się i pamiętali o iskrze boskości, którą każdy nosi w swojej duszy. Niezwykle ważne jest, aby usunąć bariery, granice i ograniczenia, które oddzielają was od siebie nawzajem. Widzimy was - wszystkich razem i każdego z osobna - z uzdrowionymi ciałami, umysłami i duszami, przywróconych do stanu świętości i duchowej harmonii. Widzimy, jak wasza Ziemia po raz kolejny powraca do dawnego piękna, odzyskuje krystalicznie czystą wodę, świeże i czyste powietrze oraz bogate, żyzne gleby. Będziemy zachęcać i wspierać każdego, kto jest gotów pielęgnować oraz dbać o królestwo zwierząt i roślin – te wielkie dary Stworzenia, które jak pamiętasz, otrzymaliście, aby nimi zarządzać.  Za każdym razem, kiedy przechodzisz na wyższy poziom świadomości i wkraczasz w nieznane, dajemy ci wytyczne, wskazówki i pomoc. Podnosimy na duchu i czuwamy, kiedy uwalniasz różne elementy swojego życia, które bardzo sobie ceniłeś. Pomagamy ci w twoich staraniach o przezwyciężanie braków i  dysproporcji na tyle, na ile zezwalają nam święte uniwersalne prawa. Nie dostrzegamy twoich niedoskonałości, kochany, tylko twoją promienność i jej intensywność.

Widzimy, jak nieśmiało, a później nieco odważniej, sięgasz do wewnątrz oraz ku górze, w kierunku wyżej wymiarowych częstotliwości - jak dostrzegasz i czujesz, być może tylko przez chwilę, cudowną radość ze zjednoczenia. Ci z was, którzy doświadczyli tego cudu, wiedzą już, że nigdy nie powrócicie do poprzedniego stanu – już zawsze będziecie tęsknili, by powrócić do tego stanu błogości. Kiedy zwalniasz stare zakodowane energie, które nie służą twojemu najwyższemu dobru, stając na granicy fizycznej wytrzymałości, wtedy za sprawą świadomych czy nieświadomych porozumień przyspiesza się proces twojej mutacji. Porzucasz swoją zwierzęcą instynktowną naturę - dopracowujesz i uwalniasz ludzkie negatywne impulsy, uzależnienia i ograniczenia, przyswajając wszystkie aspekty osobowości w pełni świadomego urzeczywistnionego mistrza fizycznej płaszczyzny. Ponownie stajesz się duchową istotą Światła odzianą w szatę ciała.

Zanim  tak wiele eonów temu rozpocząłeś swoją wielką przygodę, większą część szat ze Światła  oddałeś w opiekę swojej Obecności JAM JEST, podobnie jak nam pozwoliłeś ochronić liczne wspomnienia  związane z twoją prawdziwą tożsamością. Zgodziłeś się, aby w każde wcielenie zabierać tylko część talentów i mądrości, a resztę magazynować w głębi serca boskiej Jaźni. Ochoczo i radośnie współuczestniczyłeś w wielkim dramacie toczonym na Ziemi na przestrzeni wielu eonów, eksperymentując i doświadczając całego bogactwa rozmaitości, jakie miał do zaoferowania świat materialny. Jednak kiedy ludzkość zatonęła w gęstszych wzorcach częstotliwości światła i cienia niższego czwartego i trzeciego wymiaru, życie stało się tak bolesne i stresujące, że pojawiła się niechęć, strach i gniew oraz poczucie oddzielenia, które pozostają przy was od wielu tysięcy lat. Lecz ten czas dobiega końca, wkrótce okowy strachu i  ograniczenia opadną, a każdy z was śmiało przeniesie się z mgły iluzji w światłość prawdy i samoświadomości. Ukochany, stań się obserwatorem patrzącym z wyższej perspektywy, gdy twoje starożytne wspomnienia zamieniają się w Światło, a my uzdrowimy przeszłość i utkamy ją na nowo.

Niezależnie od pozorów lub okoliczności, najmniejszy czy największy – każdy z was jest piękną, wyjątkową iskrą Boga, błogosławionym stworzeniem. Jesteś promieniem Światła, który został poddany refrakcji, wysłany z jednego z wielkich promieni ekspresji, jakie wypromieniowuje umysł Boga, aby nasz Bóg Ojciec Matka mógł doświadczać i wyrażać więcej z ciągle rozwijającej się wyjątkowości. To jest magia i cud twojego długiego pobytu na Ziemi – wyrażanie i doświadczanie Najwyższego Stwórcy jako błogosławionej iskry SIEBIE. Czy teraz to pamiętasz?

Budzą się wszystkie aspekty Stwórcy istniejące na Ziemi: królestwo minerałów i zwierząt, świat dewów i żywiołaków - ponownie przejmują właściwą sobie rolę strażników i opiekunów królestwa Natury. Wieloryby oraz delfiny strzegące zapisu historii planety Ziemi i będące kosmicznymi telepatycznymi łącznikami pomiędzy Ziemią a tą galaktyką pragną odbudowania relacji z ludzkością. Wy o tym zapomnieliście, a one nie. One chętnie i  z miłością służyły ludzkości przez wieki tylko po to, abyście je zabijali i okaleczali. Proszę, pomóżcie zatrzymać tę obrzydliwość, kochani. Delfiny i wieloryby współbrzmią z żywiołem wody i dlatego są bardzo świadome waszych emocjonalnych wzorców częstotliwości. Cierpiały z wami przez wieki. Wiele błogosławionych Dusz mieszało swoje energie z tymi pięknymi istotami, starając się wam uświadomić, jak są cenne i ważne w złożonym schemacie ewolucji.

Wezwani zostali ci z was, którzy pamiętają - ci z was, którzy tam byli od początku, zostali wezwani, aby się ponownie przebudzić na planie fizycznym, aby móc poznać własną wspaniałość i dziedzictwo, a także powtórnie zjednoczyć ze swoimi braćmi i siostrami - wielorybami i delfinami. To jest spotkanie po latach w wyższych sferach, ale równie ważne są liczne wielkie spotkania odbywające się na waszej planecie. Jesteś istotą na nowo złączoną z wieloma szlachetnymi członkami twojej duchowej rodziny, częścią  bliskich bratnich dusz i grup, z którymi u zarania czasów wyruszyłeś w podróż i z którymi miałeś wiele cudownych doświadczeń. Wiedz, że te spotkania to dary, na które zasłużyłeś, oraz okazja, aby się dzielić, wspierać oraz cieszyć harmonią i pięknem w zgodnej duchowej kompanii.

Czy od tego dnia będziesz się bardziej starać w pełni odczuwać naszą obecność w życiu codziennym? Jeśli tak zrobisz i dasz nam pozwolenie, możemy przejąć aktywną rolę, by ci pomóc w czasach niepewności, smutku i stresu. Kiedy dążysz do uzyskania harmonii, możemy wysyłać ci więcej przyjaznej energii i otoczyć ochronnym buforem. Możesz zatrzymać się na chwilę przed skarceniem siebie lub kogoś innego i pomyśleć: „Jak filtr energii miłości odmieni tę sytuację? Co w tym przypadku jest najlepsze i jak mogę rozpoznać najlepszy skutek?” Zamiast darów materialnych, podaruj miłość i współczucie, mój miły. Okazywanie wdzięczności i dziękczynienia to nieodłączna część codziennych nawyków myślowych. Odszukaj iskry Ducha w oczach tych, których spotykasz i zauważ, że te iskry wywołujesz swoim uśmiechem czy dobrym słowem. Przezwyciężywszy izolację i separatyzm, dąż do jeszcze większej jedności i poczucia zespolenia z innymi. Kiedy zdasz sobie sprawę, że oni pochodzą z tego samego Źródła, co ty – są kolejnymi cennymi aspektem Boskości - przestaniesz tak łatwo osądzać lub krytykować.

Przejdźmy teraz do kwestii filozofii New Age, porównując ją z filozofią religii, tak żeby dojść do zrozumienia, czym jest duchowość, a czym nie jest. Ci, którzy są wiernymi wyznawcami pewnych powszechnie przyjętych wierzeń i dogmatów, wyrażają wiele obaw, niechęci i krytyki w stosunku do tych, którzy przyjmują  tzw. koncepcję New Age. Niestety, wierzenia religijne zamiast jednoczyć, doprowadziły do izolacji i separatyzmu, a na przestrzeni wieków pojawiały się konflikty i wojny prowadzone w imię Boga lub jakiejś określonej religii. Stwórca nie przyjmuje, nie popiera ani nie odrzuca żadnej religii. W oczach naszego Boga Ojca Matki wszystkie istoty są święte i błogosławione, zaś powracać do Jedności można wieloma ścieżkami.

Człowiek zestrojony ze swoją wyższą Jaźnią wie, że w każdej religii istnieje piękno i prawda, lecz ma również świadomość tego, że duchowość nie polega na pewnej sztywnej moralności czy wierze w dogmaty i kodeksy etyczne. Duchowość przekracza wszystkie religie oraz łączy wszystkie Dusze z ich własną boską prawdą. Duchowość kocha życie i korzysta z niego, nie piętnując ani nie odrzucając nikogo. Duch funkcjonuje w ramach struktury świętych praw uniwersalnych, które są niezmienne. A rdzeniem tych praw jest miłość – do siebie i wszystkich Boskich stworzeń. Duchowość nie ma natury psychicznej takiej jak: wewnętrzne widzenie, jasnowidzenie, wewnętrzne słyszenie (jasnosłyszenie) czy telepatia. Te zdolności są waszym naturalnym dziedzictwem, po prostu o nich zapomnieliście, a zanikły wskutek ich nieużywania. Twoje postrzeganie pozazmysłowe powróci w naturalny sposób, gdy oczyścisz aurę ze statycznych i negatywnych wzorców energetycznych oraz połączysz się z duchową Jaźnią. Można być człowiekiem religijnym choć nie uduchowionym, lecz nie można być prawdziwie duchowym, jeśli się nie akceptuje i nie szanuje dobra w każdej religii, w każdym człowieku – jeśli się nie pozwala każdemu wyrażać duchowości na własny sposób. Zechciej ujrzeć iskrę Boskości we wszystkich i wszystkim, a ucieleśnisz i przejawisz wszelkie wspaniałe cechy Stwórcy, stając się żywym przykładem do naśladowania przez innych.

Kiedy stopniowo dostroisz się do swojej Obecności JAM JEST, przez każdy kolejno wyższy poziom swojej Jaźni nad-Duszy będziesz integrować coraz więcej esencji Boga Ojca Matki. Wtedy twoja prawdziwa boska Jaźń będzie promieniować w całej swojej okazałości. To dzieje się teraz, kochani. Możecie to zobaczyć i poczuć w sobie i w wielu innych wokół was, a ich liczba rośnie w zawrotnym tempie. Duch kroczy po Ziemi, kochani, i WY go tworzycie.

Wiedzcie, że miłujemy was nade wszystko.

JAM JEST ARCHANIOŁ MICHAŁ

Uwaga Ronny:

Drodzy Przyjaciele, swego czasu archanioł Michał poprosił, żebyśmy zaczęli powtarzać fragmenty setek wiadomości z przeszłości, które nam przekazywał od 1992 roku. Powiedział, że dał już wszystkie informacje, narzędzia i techniki potrzebne, aby zakończyć obecne etapy wznoszenia konieczne do ewolucji / przejścia do kolejnego poziomu ziemskich doświadczeń. Te wyewoluowane częstotliwości świata z przyszłości będą się składać ze środowiska środkowego czwartego wymiaru i wstępnego poziomu wymiaru piątego. (Każdy będzie tworzyć swoje środowisko, to jest żyć w rzeczywistości zgodnej ze swoimi nawykami myślowymi).

 przesłanie archanioła Michała przez Ronnę Herman http://www.ronnastar.com/messages-aam/latest.html

tłumaczenie Teresa Serafinowska

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.