Saturday, July 15, 2017

Brama Lwa i zaćmienia w sierpniu

 Przekazała Celia Fenn, 9 lipca 2017


Ukochana Rodzino Światła,

osiągnęliście  czas w waszym roku 2017, kiedy to wkrótce nastąpią wielkie zmiany. Nazywamy to Wielką Zmianą 2017 r.  Rzeczywiście, jak już powiedzieliśmy wcześniej, rok 2017 jest rokiem  Świętej Planety Ziemi i Nowym Początkiem. Przychodzące Kody Światła z pierwszej połowy 2017 r. zasiały nasiona dla  wzrostu świadomości Nowej Ziemi.

Nazywamy tą  świadomość Nowej Ziemi “Zjednoczonym Polem” Wyższej Świadomości. Jest to nowe i wschodzące pole wyższej i wielowymiarowej świadomości, która powstaje wokół planety, aby utworzyć wielowymiarowe sieci dla Nowej Ziemi. Przechowywane jest  w ciele, duszy i  ciele świetlistym każdej osoby, która zaangażowana jest dla Wyższej Świadomości i Wielowymiarowego życia. Kiedy te lśniące istoty budzą się i spotykają się razem, ich promieniujące podpisy energetyczne  i grupowe podpisy energetyczne tworzą siatki strukturalne dla manifestacji Nowej Ziemi.

Dlatego jest to konieczne, aby utrzymać swój osobisty podpis energetyczny w wysokiej częstotliwości i spotykać się z innymi, którzy mają podobną częstotliwość Światła i Świadomości oraz przyczyniają się do powstania Zjednoczonego Pola Wyższej Częstotliwości.
To wschodzące pole osiągnęło teraz punkt, w którym jest wystarczająco silne, aby być motywacją dla dużych zmian na Ziemi. Energie lipca wzrosną w sierpniu do punktu kulminacyjnego w Bramie Lwa oraz  podczas zaćmienia księżyca i słońca w Lwie,  zwłaszcza całkowitego zaćmienia Słońca  21 sierpnia.

Będzie to dość długi okres trwałej intensywności i Ukochani, musicie  skoncentrować swoje intencje na utrzymaniu wewnętrznego pokoju i mocy, gdy przechodzicie  przez ten okres wyzwań i testów, gdy jesteście  pomostami między Nowym a Starym w waszym życiu. Nie rozpaczajcie, nie wpadajcie w świadomość ofiary lub gniew , ale pozwólcie sobie pozostać w tym miejscu Zaufania i Przepływu. Nie jest to czas na aktywność i próby wprowadzania zmian. Jest to raczej czas, aby skierować się  do środka i poddać się wyższej mocy, a jednocześnie pozwolić sobie  płynąć w kierunku zmian w pewności siebie i zaufaniu.

Pełnia Księżyca w Koziorożcu

Pierwszym ważnym momentem przyspieszenia energii będzie Pełnia Księżyca w dniu 9 lipca. Ten Pełny Księżyc wypada w Koziorożcu, który jest pod silnym wpływem Plutona, także w Koziorożcu. Pluton nadaje mocy Transformacji, a wraz z potężnymi energiami magnetycznymi Pełnego Księżyca, będzie pośrednikiem dla podniesienia bardzo głębokich uczuć i emocji do transformacji i oczyszczenia. Pozwól im, by wyszły na powierzchnię oraz zostały uwolnione i odeszły. Nie trzymaj się ich ani nie czuj rozpaczy ani winy. Po prostu uwolnij je i pozwól im odejść, bardzo łagodnie. W starej energii pracowałbyś bardzo ciężko nad takimi uczuciami i włożyłbyś wiele energii, aby znaleźć przyczyny takich uczuć. W tej nowej wielowymiarowej energii wystarczy po prostu rozpoznać to, co powstaje i pozwolić odejść z miłością, wiedząc, że nie musisz już zmagać się z takimi uczuciami i emocjami. Wystarczy pozwolić im  aby odpłynęły, podczas gdy ty  koncentrujesz się na tym, gdzie jesteś w obecnej chwili i  na tym, co chcesz stworzyć.

W rzeczy samej, pełnia Księżyca będzie czasem, kiedy wiele starych wzorców zostanie ostatecznie uwolnionych, aby zrobić  miejsca na szablony percepcji i ekspresji Nowej Ziemi na planecie. Będzie to czas, kiedy trzeba będzie w pełni zrozumieć pojęcie Wielowymiarowego życia, być w stanie rozpoznać częstotliwość i wibracje, a także dokonać wyboru, aby zakotwiczyć własną energię wibracji lub energetyczną sygnaturę w energiach Nowej Ziemi.

Być może będziesz musiał spędzić trochę czasu w niższych częstotliwościach dawnych energii ze względu na swoją pracę lub rodzinę, ale możesz patrzeć na  ten czas jako “wizytę tymczasową”, zanim wrócisz na wyższe częstotliwości, gdzie czujesz się  najbardziej komfortowo. Wielu z was może nadal pełnić rolę “pomostu” między poziomami częstotliwości, aby pomóc tym, którzy jeszcze nie są przebudzeni i nie przekroczyli częstotliwości Nowej Ziemi.

 Ukochani, nawet jeśli musicie doświadczać chaosu, strachu / złości wokół siebie, pamiętajcie, że jesteście Wojownikami Serca i Ucieleśnionymi  Mistrzami Światła, a miłość i radość w Twoim sercu i duszy chronią cię i otworzą Ścieżki Obfitości, Harmonii i Radości w Twoim życiu, gdy będziesz wyrażać Zjednoczone Pole Wyższej Świadomości.

Efekt Syriusza: Kiedy dwa Słońca wschodzą

Następnym ważnym przyspieszeniem energetycznym będzie Nowy Rok Planetarny 26 lipca. Ta data była znana starożytnym Majom i starożytnym Egipcjanom jako moment, w którym planeta Ziemia zaczyna  nowym cykl w toczącej się ewolucji.

Jest to poprzedzone “Dniem poza Czasem”, który przypada 25 lipca. 25-ty jest magiczną i świętą “przestrzenią życiową”, gdzie rodzi się przemiana z jednego cyklu w drugi. Nadszedł czas, aby być radosnym i kreatywnym, kiedy położysz fundamenty dla swojego  cyklu Nowego Roku  na najwyższym możliwym poziomie. Ta twórcza i święta energia przeniesie Cię do 26-go, kiedy Planeta i wszystkie istoty zaczną nowy cykl tworzenia i istnienia.

Dla starożytnych Egipcjan, ten czas  był oznaczony przez coroczne wydarzenie zwane “Heliakalny wschód Syriusza”. To jest czas, kiedy Syriusz wschodzi rano, tuż obok Słońca. Był to także czas w kalendarzu egipskim, gdy Nil podnosił się i zalewał ziemie, które przynosiły ludności płodność i obfitość. Ponadto, Syriusz był także znany jako Święty Nauczyciel Gwiazd, a gdy jego potężne Kody Światła zrównane ze Słońcem zostały przekazane Ziemi przez coroczny portal Bramy Lwa. Portal Bramy Lwa zaczyna się 26 lipca i osiąga swój punkt kulminacyjny 8 sierpnia jako 8/8. Jest to potężny okres “Dwóch Słońc”, jedno Złocisto-Białe (Słońce Ziemi) i jedno Elektryzująco-Niebieskie (Syriusz). Kody Diamentowego Światła, które niosą wzorce i szablony na następną spiralę czasu, są przesyłane z Galaktycznego Centrum i wzmacniane przez Syriusza, ponieważ są one zintegrowane z cyklem Ziemskiego Czasu Planetarnego.

Brama Lwa: 8 sierpnia 2017 r

Więc Ukochani, widzicie, że punkty kulminacyjne tej serii wyrównywania energii i przyspieszenia będą w czasie Bramy Lwa 8 sierpnia oraz podczas dwóch  Zaćmień w Lwie w sierpniu 2017 roku.
Brama Lwa jest potężnym portalem w Lwie, który znajduje się pod opieką Królewskich Duchowych Lwów Syriusza. Te Wspaniałe Istoty Światła, znane jako Lwy Wczoraj i Jutra, przechowują Kodeks Świętej Przestrzeni dla nowych Kodów i Wzorców ewolucyjnych, aby zstąpić na Ziemię i aktywować sieci i  Ciała Świetliste wszystkich, którzy są otwarci na podniesienie ich ewolucji do Wyższej spirali świadomości.

Koniecznym jest, aby utrzymać swoją osobistą świadomość i podpis energetyczny na wysokim poziomie w tym  czasie. I aby w pełni wykorzystać przepływ Boskiego Światła i Błogosławieństwa w nowych nadchodzących Kodach Diamentowego Światła. Nie pozwól  żadnym wydarzeniom, by ściągnęły cię do niższych poziomów świadomości, takim jak gniew, strach i niepokój.
Jest to rzeczywiście czas Wielkich Zmian  2017 roku i trzeba pamiętać, że jesteście   Wojownikami Światła i wcielonymi Mistrzami Światła. Waszym zadaniem jest utrzymać te energie w Podpisie Energetycznym, aby nowe Kody Światła mogły wejść i być uziemione przez Ciebie dla dobra ludzkości i planety.

Zaćmienia 7 i 21 sierpnia

Portal Brama Lwa kończy się  12 sierpnia.  Jednak energia będzie nadal intensywna przez cały miesiąc sierpień  i zostanie wzmocniona i powiększona przez dwa Zaćmienia w Lwie.
W czasie Nowiu Księżyca w Lwie w dniu 7 sierpnia, na dzień przed Bramą Lwa, będzie miało częściowe Zaćmienie Księżyca w Wodniku (Słońce w Lwie). Stworzy to przestrzeń dla dalszego wzmocnienia energii bogini na Planecie. W lutym 2017 r. Miało miejsce zaćmienie księżyca w Lwie (Słońce w Wodniku), które zainicjowało ten potężny przepływ Energii Diamentowej na Ziemię w ramach Wzrostu Bogini / Boskiej energii kobiecej na Ziemi.

W tym roku 2017 staniesz  się bardziej świadomy wzrastającej mocy Boskiej Kobiecości, ponieważ energia Prawej Części Mózgu – Kreatywności i Współczucia staje się bardziej wyraźnie aktywna. Nastąpi wzrost możliwości  do wyłonienia się Zjednoczonego Pola Wyższej Świadomości poprzez Boskie Kobiece Energie.

Całkowite Zaćmienie Słońca w dniu 21 sierpnia kończy cykl zaćmień w 2017 roku. Całkowite Zaćmienie Słońca w Lwie zapewni, że ​​Kody Nowej Planety, zainicjowane przez Królewskich Gwiezdnych Lwów Syriusza, będą zintegrowane z Sieciami Planetarnymi

W tej chwili skumulowane energie przesunięcia i zmian spowodowały ogromny impuls znacząccej zmiany na Ziemi. Jako Energia Ognia, energia Lwa spali i przekształci wszystko, co nie jest zgodne z Kodeksami Diamentowego Światła nowej Rzeczywistości.

Od tego momentu nacisk zostanie położony na nowe sposoby życia i postrzegania. Stare ścieżki będą nadal podważane przez rosnące energie Nowej Ziemi. Siła wschodzącego Pola Zjednoczonej Świadomości przeobrazi się i zmieni tworząc przestrzeń dla Nowej Rzeczywistości na Ziemi.

Źródło:  http://sananda.website/archangel-michael-via-celia-fenn-july-9th-2017/


Przetłumaczył galacticjoel

https://meditation539.wordpress.com/2017/07/09/archaniol-michal-via-celia-fenn-9-lipca-2017/

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.