Monday, July 2, 2012

Twój anioł Wniebowstąpienia

Archanioł Michał przez Natalie Glasson,  http://www.wisdomofthelight.com/ 

tłumaczenie Teresa Serafinowska


Z najgłębszą miłością otulam was moją energią, jestem archanioł Michał i przynoszę ważną wiadomość, która wspomoże was w procesie wstępowania i umożliwi przeprowadzenie pewnych przygotowań.

W trakcie wędrówki po Ziemi każdemu człowiekowi towarzyszy grupa przewodników, którzy pozostają w ciągłym kontakcie z jego energią i świadomością. Pośród tej grupy prowadzącej i wspierającej są również istoty anielskie. Każda istota anielska posiada cechy Duszy Stwórcy i została skierowana, aby dzielić się z wami tymi jakościami, żebyście mogli wchłonąć ich energię i ją w sobie aktywować. Zrozumienie cech, jakie nosi w sobie każdy połączony z wami w tym życiu anioł oferujący wam koncentrację na duchowym wzroście, to wspaniały proces. Możecie oddać się nauce tych jakości i je ucieleśniać, jak to czynią wasi aniołowie. Często się mówi, że wasi przewodnicy towarzyszą wam przez wiele wcieleń na Ziemi, chociaż niektórzy przez jakiś czas mogą być bardziej aktywni, a pozostali w tym czasie nieco się wycofują. Zasadniczo towarzystwo przewodników pozostaje ciągle to samo, nawet, jeśli wydaje się wam, że nastąpiła ich wymiana. Oni pozostają z wami na zawsze; po prostu czasami odgrywają mniejszą rolę w rzeczywistości i na duchowej ścieżce.

W tym przejściowym okresie ogromnego wzrastania przyciągacie do siebie towarzystwo swoich przewodników jeszcze silniej. To oznacza, że ciągle jesteście z nimi połączeni sięgając po ich spokój, akceptację i porady. Jeśli budujecie wokół siebie zwarty krąg energii i zaczynacie więcej rozumieć łącząc się i współbrzmiąc z własnymi przewodnikami, wtedy zauważacie, że doświadczacie poczucia wielkiego bezpieczeństwa i przechodzicie przez proces wstępowania z większą łatwością.

Następnie, kiedy nawiązujecie głębszą więź ze swoimi przewodnikami, zaczynacie rozumieć, że każda Dusza mianowała jednego ze swoich anielskich przewodników, aby w tym czasie strzegł wszystkich elementów procesu wznoszenia. To najbardziej zaufany anioł tej Duszy, i prawdopodobnie pomagał jej w różnych fazach tego procesu we wcześniejszych wcieleniach i na poziomach wewnętrznych. Wiedza, że każdy ma takiego anioła, oznacza zrozumienie swojej Duszy. Można powiedzieć, że ten anioł jest najlepszym przyjacielem wznoszenia dla każdej Duszy. Chcę wam uświadomić, że każdy ma własnego Anioła Wniebowstąpienia, a gdy się z nim współpracuje, można przyspieszyć proces i otrzymać, co potrzeba. Ten Anioł Wniebowstąpienia zna plany Stwórcy dla Ziemi, Boskie plany dla waszego kraju zamieszkania, Boskie plany dla waszej grupy dusz, Boskie plany dla każdej Duszy, Boskie plany dla waszych interakcji z rodziną i przyjaciółmi, Boskie plany dla waszej rzeczywistości na Ziemi jak również zrozumienia własnego celu. Wasz Anioł Wniebowstąpienia jest w stanie utkać to wszystko ze sobą tak, aby mieć pewność, że wszystko jest Bosko doskonałe i zgodne z Boską wolą upewniając się, że w swojej rzeczywistości i duchowym wzroście otrzymujecie wszystko, czego potrzebujecie. Jeśli wyobrazicie sobie, że pielęgnujecie roślinę i czule się o nią troszczycie dając jej wszystko, czego potrzebuje, to właśnie każde z was jest taką rośliną, a osobisty anioł jest jej opiekunem.

Wasi Aniołowie Wniebowstąpienia chcieliby was zachęcić do utrzymywania w nadchodzących miesiącach podwyższonych wibracji, abyście rozumieli własną energię oraz wibracje, a także, abyście uzyskali lepsze poczucie jasności i osobistego komfortu. Możecie prosić swojego anioła o odpowiednią porcję anielskiego Światła, szczególnie z własnej Duszy, abyście mogli, dzieląc się nim z całą swoją Istotą, pozwolić sobie na wykąpanie się w nim i jego wchłonięcie. Wasi Aniołowie Wniebowstąpienia dają wam nie tylko wartościową energię - jak witaminy i minerały dla ciała świetlistego i Duszy, lecz umożliwią rozpoznanie siebie i swojej Duszy, ponieważ rozumieją was i całą waszą duchową ścieżkę ze wszystkimi szczegółami. Tak oto wasi Aniołowie Wniebowstąpienia stają się dla was wielką pomocą, a wy zaczynacie lepiej rozumieć własną przeszłość i sposób dojścia do tej rzeczywistości ze świadomością celu oraz tego, kim jesteście i co robicie.

Poprzez utrzymywanie swojej energii w wysokich wibracjach wasi aniołowie pomagają wam i waszym Duszom zachować równowagę w tych czasach transformacji. W stanie harmonii możecie zachować jasność i świadomość tego, co zachodzi na każdym etapie duchowej przemiany. Z silnym opanowaniem i dobrym samopoczuciem we własnej energii będziecie gotowi przyjąć nowe wibracje i przygotować się na aktywację Mądrości Światła swojej Istoty. Wasi aniołowie będą w stanie wesprzeć was podczas kotwiczenia nowych wibracji Światła i poszerzania całej waszej Istoty. Każdy człowiek potrzebuje takiego wsparcia, ponieważ w najbliższych czasach może zaistnieć wiele strachu i zamieszania.

Wasi Aniołowie Wniebowstąpienia zawczasu wiedzą, co się wydarzy, jakie energie napotkacie, zakotwiczycie, aktywujecie i czego doświadczycie, a także, jaką mądrość w sobie rozwiniecie. Podczas snu przechodzicie przez ćwiczenia i doświadczacie przejść, chociaż niewielkich, w wewnętrznych przestrzeniach. Dlatego wasi aniołowie i wy sami na określonym poziomie zawsze wiecie o przejściach na kolejny poziom wzrostu, nawet, kiedy na poziomie fizycznym nie macie o tym pojęcia. Od teraz do grudnia 2012 nastąpi wiele przejść i małych przemian, one będą kontynuowane i intensyfikowane, również w kolejnych okresach. Na wewnętrznych poziomach już przeżyliście poszerzenie z grudnia 2012. Na płaszczyznach duchowych i energetycznych prawdopodobnie rozumiecie więcej niż kiedykolwiek na płaszczyźnie ziemskiej, jednak to jest tak subtelne, że ledwo daje się zauważyć, ponieważ całe przygotowanie można dostrzec tylko z poziomu energetycznego. Mam nadzieję, że to pomoże wam zrozumieć, jak ważni w tym czasie są wasi Aniołowie Wniebowstąpienia. Pamiętajcie też, że Aniołowie Wniebowstąpienia mogą być aniołami Przewodnikami, o których nie mieliście pojęcia, to nie muszą być koniecznie nowi aniołowie.

Wasi Aniołowie Wniebowstąpienia mają możliwość wykorzystania swojej energii do przekazania wam specjalnych kodów i wzorców energetycznych. Aktywując na nowo pradawne związki oraz oferując istotę przewodnictwa, wspierają i wspomagają was w odgrywaniu waszej boskiej roli. Wszystko, co musicie zrobić w tych świętych czasach lub w odpowiednim momencie rzeczywistości, to poprosić swojego Anioła Wniebowstąpienia o pomoc, prowadzenie i boską interwencję

Pozwólcie sobie stworzyć połączenie ze swoim Aniołem Wniebowstąpienia, czując jego energię, imię, cechy i dźwięk wibracyjny. Cieszcie się tym, jakbyście podczas tego procesu łączenia i przyjaźni odkrywali nowego przyjaciela, ponieważ to jest budowanie partnerstwa w celu wsparcia przemian na Ziemi.

Oczywiście, możecie też poprosić moją energię o pomoc w tym czasie, a ja w odpowiedzi na wezwanie wesprę połączenie z waszym Aniołem Wniebowstąpienia.

Inwokacja

Otwieram się energetycznie na proces przyjęcia i akceptacji mojego Anioła Wniebowstąpienia. Proszę moją Duszę o wyjście naprzód i zintegrowanie się z moją całą Istotą, o wsparcie mojego przyjęcia i połączenie z moim Aniołem Wniebowstąpienia. Wraz z energią mojej Duszy, która płynie z mojej czakry serca, proszę, aby energia mojej Duszy stworzyła wokół mnie i dla mnie święte miejsce.

Upoważniam i proszę moją Duszę i mój umysł o uwolnienie od wszelkich wątpliwości, lęków czy niedowierzanie oraz zachęcam mój umysł do otwarcia i uwrażliwienia na wibracje mojego Anioła Wniebowstąpienia.

Teraz wołam mojego Anioła Wniebowstąpienia i proszę, aby stanął przede mną przekazując energię ze swojej Esencji do mojej Istoty. Otwieram moje serce z czułą wrażliwością. Aniele, pozwól nam połączyć i wymienić nasze energie.”

(Pozwól sobie przez chwilę odczuwać to połączenie – tak długo, jak chcesz)

Proszę, wyjaw mi swoje energetyczne imię, barwę Światła, jakim emanujesz i cechy, jakie utrzymujesz, abym mogła/mógł je przyjąć. Proszę, podziel się ze mną teraz tymi informacjami, abym mogła/mógł je odczuć i zrozumieć, kiedy będę gotowa/gotów.

Złączenie naszych energii to wielkie święto. Teraz mam świadomość pracy, jaką wspólnie wykonaliśmy na poziomie wewnętrznym i proszę, aby te informacje wpłynęły do mojej Istoty w boskiej synchronizacji. Kocham Ciebie bezwarunkowo i proszę o Twoją pomoc w moim procesie Wniebowstąpienia na Ziemi ze wszelką wiedzą i prowadzeniem, jakie jest możliwe dzięki boskiej woli Stwórcy. Dziękuję.”

Mam nadzieję, że uznacie to połączenie za wielką pomoc, i chcę jeszcze dodać, że niektórzy z was mogą mieć też po dwóch Aniołów Wniebowstąpienia.

Z bezwarunkową anielską miłością,
archanioł Michał

2 comments:

  1. Tereniu, wielkie dzięki za Twoje wspaniałe tłumaczenia! Jeszcze parę miesięcy temu chciało mi się tłumaczyć te najdłuższe i najambitniejsze, Metatrona i Michała od Ronny Herman, ale coś mi się odmieniło i od jakiegoś czasu nie jestem w stanie ich oryginałów nawet doczytać do końca (chyba mózg mi się przezwaja, bo co by innego ;)), dlatego bardzo się cieszę, że polscy czytelnicy mogą mieć do nich dostęp dzięki Tobie! :D \Mnóstwo najgorętszych pełnych wdzięczności buziaków!!! :P :P :P wika

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.