Monday, January 16, 2012

Klucz do osiągnięcia Pokoju

Przetłumaczyła Emilka

Pozdrowienia!  Witajcie!  Moje piękne Istoty Światła!  Wyglądacie na nieco zmęczonych, moi Ukochani i potrzebujecie naprawdę zwrócić uwagę na ilość odpoczynku, który sobie przyznajecie.  Czasami większa ilość snu stanowi przepustkę umożliwiającą wam wzniesienie się na kolejny szczebel w spirali rozwoju.  Większość pracy, Moje Piękne Istoty Łaski, wykonujecie podczas snu.  Wielu z was otrzymuje pliki do pobrania pakietów danych dotyczących kluczy i kodów, które zostaną aktywowane w przyszłości. Większość tych danych do pobrania jest wam przekazywana kiedy śpicie. Być może mieliście o tym jakieś mgliste pojęcie, ale proces ten nie zakłóca na ogół waszego snu.

Podczas snu, każdego z was odwiedza również sam Stwórca, chociaż rzadko  zostajecie o tym fakcie poinformowani.  Stwórca jest po prostu jak troskliwy rodzic zaglądający po kolei do każdego Swojego dziecka i przesyłający każdemu z was miłość. Widzicie Moje Ukochane Istoty Łaski, nie jesteście nigdy sami. Wasi Aniołowie Stróże są zawsze z wami.  Wpada do was Stwórca jak również członkowie Waszej Duchowej Rodziny i Przyjaciele zza zasłony.  Zasłona staje się coraz cieńsza.
Dzisiaj Stwórca zsyła wam klucz umożliwiający wejście w swoją Eteryczną Czakrę Duchowego Serca.  

Możecie go sobie zwizualizować jako staromodny klucz do zamka . Ma złoty kolor i jaśniejąc kiwa na was, abyście codziennie otwierali nim swoje Serca i zezwolili, by zagościł w nich głęboki  Pokój.
Ukochani, zamknijcie oczy i wyciągnijcie do przodu prawą dłoń.  Odczujcie wszystkimi zmysłami i zobaczcie oczyma wyobraźni,  jak Stwórca kładzie wam na dłoni eteryczny klucz. Zwróćcie uwagę na to, że do klucza przywiązany jest czerwony frędzelek, który ma wam przypominać o pasji Pokoju. W prawym górnym rogu klucza błyszczy również diament, który ma wam przypominać, że klucz ten otwiera drzwi do Pokoju wewnątrz waszych serc.
Weźcie teraz klucz, zbliżcie w wyobraźni swoją prawą dłoń do Czakry Serca i włóżcie do niej klucz. Gdy klucz będzie już na miejscu, zobaczycie w swoim Sercu drzwi z napisem „Pokój”, których nigdy wcześniej nie widzieliście. Włóżcie klucz do zamka i otwórzcie drzwi, wpuszczając do swoich serc Pokój.  Ukochani, jeżeli chcecie, możecie podzielić się tym kluczem z innymi. W tym celu, po prostu unieście dłoń nad Czakrę Serca i poproście, aby został wykonany jego duplikat  dla Najwyższego Dobra Wszystkich Zainteresowanych. Zobaczcie go oczyma wyobraźni, prześlijcie drugiej osobie i poproście jej Wyższe Ja o zgodę na umieszczenie go w jej Eterycznej Czakrze Serca. Po prostu telepatycznie poproście Wyższą Jaźń tej osoby o zgodę na przyjęcie klucza. Ukochani, pierwsza myśl, która przyjdzie wam do głowy po tym, jak wypowiecie swoją prośbę, będzie odpowiedzią Wyższej Jaźni tej osoby. Jeżeli jej Wyższe Ja zaakceptuje klucz, zostanie on natychmiast umieszczony w jej  Eterycznej Czakrze Serca. Nie zdziwcie się, jeżeli ta osoba nie będzie nic wiedziała o tym szczególnym darze, który właśnie od was otrzymała. Istota dawania, Moi Ukochani,  polega na tym, by dawać tak, aby nikt o tym nie wiedział.
Ukochani, jeżeli odpowiedzią Wyższego Ja będzie, iż przyjęcie tego klucza nie leży teraz w interesie tej osoby, po prostu zaakceptujcie fakt, że nie jest ona  jeszcze na to gotowa i tyle. Po jakimś czasie możecie ponownie skontaktować się z Wyższą Jaźnią tej osoby. Osoby gotowe na przyjęcie tego klucza muszą posiadać wystarczająco wysokie wibracje, aby  skorzystać na zmianie świadomości, którą ten klucz ze sobą niesie.

Moje Piękne Istoty Światła, jednym z dobrodziejstw  tego klucza jest fakt, że w momencie wielkiego stresu, możecie usiąść w medytacji i skoncentrować się na nim.  Siedzenie z kluczem w ciszy pozwoli wam na wyciszenie się i przestawienie. Skupienie uwagi na kluczu wniesie w wasze wnętrza Pokój.
Pozwólcie teraz, aby ten Posłaniec zabrał was w medytacyjną podróż, w której nauczycie się jak używać tego klucza i poznacie kilka innych jego zastosowań.
Usiądźcie albo połóżcie się tak, aby było wam wygodnie. Jeżeli to możliwe, nie krzyżujcie rąk ani nóg, ponieważ blokuje to swobodny przepływ energii. Jeżeli chcecie, możecie się przykryć jakimś lekkim kocem, żeby nie zmarznąć.  Chcemy, aby podczas tej medytacyjnej podróży w głąb siebie , było wam wygodnie i nic was nie rozpraszało.

Zamknijcie oczy i weźcie głęboki wdech a następnie zróbcie energiczny wydech, ale tak aby było to dla was komfortowe. Z każdym wdechem przyjmujecie miłość i odnowę. Z każdym wydechem pozbywacie się lęku, frustracji i wątpliwości. Weźcie kolejny głęboki wdech i kolejny komfortowy, energiczny wydech, uwalniając cały nagromadzony stres.  I kolejny komfortowy, głęboki wdech a następnie po prostu wydychając, z westchnieniem pozbądźcie się wszystkich frustracji tego dnia. Dajcie sobie pozwolenie na bycie w ciszy i Pokoju. Wasze mięśnie są rozluźnione i bezwładne, tak zrelaksowane, tak rozkosznie spokojne i cudownie rozleniwione.

Nakażcie teraz swojej ego osobowości, aby usadowiła się na waszym lewym ramieniu.  Poinstruujcie ją, że nie będzie uczestnikiem a jedynie obserwatorem tej podróży. Jeżeli to wam pomoże, możecie zwizualizować sobie swoje ego jako jakiś symbol lub przedmiot.  Pomódlcie się w swoich myślach do Stwórcy o to, by zesłał wam ochronny Promień Białego Światła. Możecie się pomodlić, np. tak: „Mój Stwórco, Jam Jest prośbą o otulenie mnie ochronnym Promieniem Białego Światła, który mnie wznosi i umożliwia doświadczenie najwyższych wibracji podczas tej podróży w najgłębszy poziom zrozumienia mojego wnętrza i mojej Istoty. Jam Jest najwyższą ochroną przed wszystkim, co nie służy w tej podróży memu najwyższemu dobru , udzielaną mi teraz przez Mojego Stwórcę. Jam Jest wdzięcznością wysyłaną zawczasu do Mojego Stwórcy za wsparcie mnie, poprzez zesłanie Białego Promienia.  Jam Jest wizualizacją tego Promienia, który wyłania się teraz z rogu pomieszczenia, w którym medytuję. Wkracza on w moją fizyczną formę, przenikając  wszystko, co znajduje się w obrębie Obecności Jam Jest”.
Stwórca wysłuchał waszej modlitwy i obdarowuje was opalizującym Białym Promieniem, któremu towarzyszą Dwa Promienie Płynnego Złota i jeden Promień Perłowo-Turkusowy. Promienie te wnikają w wasze ciało przez podeszwy stóp i płyną w górę naczyniami krwionośnymi. Przenikają całe wasze fizyczne ciało oraz całe wasze eteryczne pole energii;  wnikają w każdy kąt pomieszczenia, w którym aktualnie medytujecie. Następnie wychodzą z waszego ciała poprzez Czakram Korony. Powracają w górę do Stwórcy a następnie schodzą z powrotem w dół, przenikają wasze ciało i znowu wracają do Stwórcy zataczając cyklicznie kręgi. Te ochronne promienie o terapeutycznych właściwościach, są w ciągłym ruchu i cały czas krążą wokół was podczas tej medytacji.
W tym momencie jesteście chronieni przez boską obecność  i bez waszej zgody, nic co nie współgra z waszym najwyższym dobrem, nie może się z wami skomunikować.

Moje Boskie Istoty Światła, oddychajcie  teraz powoli i równomiernie; czujecie się chronieni i bezpieczni. Zróbcie głęboki wdech, Moje Piękne Istoty Światła i poczujcie się lżejsi i zrelaksowani wiedząc, że jesteście chronieni i prowadzeni w tej medytacji przez boską obecność. Weźcie głęboki wdech i wiedzcie, że wasz oddech zrównuje się z rytmem Stwórcy. Słuchajcie jak bije duchowe serce Stwórcy  i poczujcie bezwarunkową miłość , która do was napływa za każdym razem, gdy pomyślicie o tej chwili.

Weźcie głęboki wdech, zezwalając i obserwując  mocą swego wewnętrznego wglądu, jak dołączają do was wasi Aniołowie Stróże i zaproszeni Przewodnicy Duchowi. Aniołowie biorą was za waszą eteryczną dłoń i wyprowadzają was na zewnątrz waszych ciał. Następnie prowadzą was do wnętrza waszej Eterycznej Czakry Serca. Jeden Anioł został i czuwa nad waszym ciałem fizycznym do momentu, gdy powrócicie z tej medytacyjnej podróży.
Czujecie to wszystko i widzicie mocą swojej wyobraźni. Wasi Aniołowie Stróże, Przewodnicy Duchowi i zaproszeni goście specjalni znajdują się teraz z wami wewnątrz waszej Duchowej Czakry Serca. Wasi Aniołowie i Przewodnicy pomagają wam teraz zlokalizować Złote Drzwi, na których jest napis „ W głąb Mojego Najwyższego Prowadzenia”.  Udało wam się zlokalizować drzwi, przekręcacie eteryczną gałkę, otwieracie drzwi i przechodząc przez próg jesteście świadomi, że ta przygoda rozwija was duchowo.
 
Znajdujecie się w Białym Marmurowym Korytarzu. Wasi Aniołowie i Przewodnicy robią z wami obchód po tym miejscu  i oczekują tu na wasz powrót. Trzymają w dłoniach kopię waszego klucza. Podążajcie za swoimi Aniołami i sprawdźcie, które drzwi macie dzisiaj otworzyć.
Idziecie w dół hallu, który zdaje się ciągnąć w nieskończoność a następnie jesteście wyprowadzeni na zewnątrz i dochodzicie do helikoptera. Wasi Aniołowie i Przewodnicy informują was, że celem dzisiejszej podróży jest wasz własny Kryształowy Pałac.
Machacie na przywitanie waszemu Anielskiemu Pilotowi.  Wchodzicie na pokład i zajmujecie miejsce. Gdy wyrażacie takie życzenie, helikopter startuje. Obserwujecie z góry łąkę, drzewa, potok i góry znajdujące się przed wami. Możecie niemal wyjść na zewnątrz i znaleźć się na górskim zboczu. Obserwujecie, jak wasz Helikopter podchodzi do lądowania na lądowisku znajdującym się w waszym własnym Ogrodzie Błogości. Tam czeka już na was jeden z waszych przyjaciół, biały Jednorożec o imieniu Jake.  Jake pomaga wam wysiąść z helikoptera i wita się z wami.  Rozpoznajecie Jake’a i drapiecie go za jedwabistym uchem.  Wraz z Jakiem, waszymi Aniołami i Przewodnikami schodzicie teraz w dół ścieżką prowadzącą do waszego Kryształowego Pałacu.  Widzicie go przed sobą, jak jaśnieje w słońcu.  Za każdym razem, gdy spoglądacie na jego bryłę, zdumiewa was jego piękno. Kryształy są po prostu idealne a wieże zapierają dech w piersiach.  Pałac ten ma w sobie wielką świętość; gdy na niego patrzycie, możecie poczuć bijące miłością Serce Stwórcy.

Właśnie zajechaliście pod złote frontowe drzwi Kryształowego Pałacu i jak zwykle przyjemność sprawia wam widok imion, które są na nich wygrawerowane. Na samej górze widnieje to, które nosicie obecnie w tym wcieleniu, jednak poniżej wygrawerowane jest imię, którym zostaliście obdarzeni podczas aktualnych narodzin do Nieskończoności. Pod waszym oryginalnym imieniem, nadanym wam przy narodzinach widnieje lista wszystkich imion i nazwisk, które nosiliście w swoich poprzednich wcieleniach. Być może uda wam się dzisiaj znaleźć chwilę, by sprawdzić, czy jesteście w stanie odczytać któreś z tych imion i nazwisk. Miejcie na uwadze fakt, że mogą wam się one wyświetlić w innych językach, mogą ukazać się jako światło, jako symbol lub dźwięk czy ton. Jeżeli nie możecie nic odczytać, nie przejmujcie się, proszę. Gdy będziecie gotowi, informacje te staną się dla was dostępne.
Czas przekręcić gałkę i wkroczyć do hallu wejściowego.   Jak zwykle, patrzycie w górę, by obserwować zjawisko załamania światła, przechodzącego przez pryzmat znajdujących się powyżej kryształowych wież. Wytwarzają one zawsze najcudowniejsze tęczowe punkty, które możecie oglądać na podłodze hallu. Uwielbiacie następować na te barwne kręgi i doświadczać po kolei każdego koloru, aby sprawdzić, jakie budzi w was odczucia i jakie informacje dla was niesie. Kolorowe punkty doprowadzają was zawsze do śmiechu;  mają takie wspaniałe poczucie humoru. Zabawnie jest tak sobie przeskakiwać z jednego punktu na drugi, pozdrawiając każdy z nich i wspólnie z nim się radując.
Właśnie weszliście do przedpokoju Wielkiej Okrągłej Sali, znajdującej się po waszej lewej stronie. Jak zwykle jesteście zaskoczeni obserwując nowe odcinki korytarzy i drzwi, które znajdują się w  budowie. Przypomina to wam, że stale ulepszacie i ciągle od nowa konstruujecie samych  siebie.
Skręcacie i wchodzicie do Wielkiej Okrągłej Sali, spoglądacie na pierwsze drzwi po lewej stronie tej okrągłej formacji, które są „Drzwiami Stwórcy”. Widzicie wspaniały blask, który bije od Stwórcy i przenika przez szpary wokół zamkniętych drzwi. Wasze Anioły  oprowadzają was dzisiaj po Wielkiej Okrągłej Sali, abyście odnaleźli drzwi z napisem „Moja Eteryczna Duchowa Czakra Serca”.
Ach! Znaleźliście drzwi i podążacie w ich kierunku. Mieszczą się one w kompozycji drzwi prowadzących do poszczególnych czakr waszego systemu.  Naciskacie na klamkę i otwieracie drzwi. Wchodzicie do sali i zauważacie, że jest ona wypełniona różnego rodzaju rzeczami. Widzicie specjalne kryształy, różowe diamenty, różnokolorowe róże, specjalne świece itd. Lista jest długa, ponieważ każdy przedmiot pełni określone zadanie w przestrzeni waszej Czakry Serca. Dzisiaj po raz pierwszy uświadamiacie sobie, że znajdują się tu drzwi, które są zamknięte, ale widnieje na nich napis „Pokój”. Wasi Aniołowie wręczają wam klucz i otwieracie je. Sala, do której wchodzicie wypełniona jest miękkim złotym światłem. Na środku, na podłodze znajduje się złota poduszka. Wasi Aniołowie proszą was abyście na niej usiedli.

Siadacie na poduszce i od razu czujecie ciepło i spokój wypełniające wasze ciała.  Jest wam tak dobrze. Po prostu koncentrujecie się na tych dwóch odczuciach, ponieważ byliście bardzo zestresowani. Teraz czujecie, jak cały stres i napięcie opuszczają wasze ciała.
Wasi Aniołowie uśmiechają się i mówią, że m.in. po to się tu znaleźliście ale nie tylko dlatego.  Przekazują wam, że im więcej osób znajdzie się w posiadaniu klucza, tym więcej spokoju i pokoju pojawi się na waszym ziemskim planie. Pokój, o którym mówią Aniołowie przenika wszystko, nie tylko Istoty Ludzkie.  Będzie on przesycał i przenikał wszystko na Ziemi aż do najmniejszych cząsteczek i atomów. Ziemia również na tym skorzysta. Ziemi jest bardzo potrzebny dar, który ofiarowują wam  teraz Aniołowie.
Anioły proszą was, abyście zamknęli oczy i w ciszy informują waszą świadomość o wszystkich istotach, które otrzymały ten pełen darów klucz. Dajcie sobie chwilę i uświadomcie, jak rozległa jest ta grupa. Widzicie ją teraz oczyma wyobraźni i pod wpływem impulsu wyciągacie ręce na boki, by chwycić dłonie osób, które widzicie po swoich obu stronach. Aniołowie wyjaśniają wam, że wasza energia ma dużo większą moc, gdy jednoczycie się w ten sposób z innymi.
Bierzecie się za ręce i spostrzegacie, że dołączyliście do wielkiej grupy Dusz i Świadomości Anielskich, które trzymając się za ręce tworzą coś w rodzaju sieci. Grupa jest tak rozległa, że ​​przekracza Ziemski Plan i rozciąga się całkowicie i z łatwością na całym obwodzie i  we wszystkich kierunkach od płaszczyzny  Ziemi. Aniołowie odpowiadają na zadane przez was w myślach pytanie, tłumacząc, że tym, czego właśnie doświadczacie jest Siatka Pokoju. Grupa, która ją tworzy, zsyła na Ziemię promienie energii Pokoju. Poprzez swoje uczestnictwo w tej medytacyjnej podróży, stajecie się teraz częścią tej grupy.

Czujecie, że jest to właściwe działanie, które umożliwia wam realizację waszej misji. Widzicie jak z waszej Czakry Serca wypływają promienie miłości i Pokoju, które przenikają płaszczyznę Ziemi. Rozglądacie się i widzicie, że wszyscy uczestnicy promieniują teraz tą energią. Uświadamiacie sobie, jak potężne jest to, co teraz robicie. Bycie częścią tej grupy sprawia wam wielką radość. Wcześniej często zastanawialiście się nad misją, którą macie do spełnienia na Ziemi i teraz uświadamiacie sobie, że ta podróż jest jej częścią.

Promieniujecie tą energią dumnie przez cały czas i zdaje się to trwać w nieskończoność, aż w końcu Wasi Aniołowie przerywają wam i mówią, że czas wracać. Proszą was, abyście codziennie wchodzili w ten stan i pomagali Ziemi poprzez wysyłanie promieni Pokoju i miłości.  Czujecie się zaszczyceni, mogąc wykonywać tę pracę i dziękujecie Aniołom za pomoc w odnalezieniu tej części waszej misji. Obiecujecie, że każdego dnia poświęcicie kilka minut na dołączenie do grupy i promieniowanie energią miłości i Pokoju. Kontaktujecie się teraz ze wszystkimi uczestnikami , przekazujecie im telepatycznie podziękowania za udział w tej pracy oraz informujecie, że będziecie się z nimi codziennie łączyć, by ją kontynuować.

Znajdujecie się z powrotem w pomieszczeniu waszej Duchowej Czakry Serca. Zauważacie, że klucz jaśnieje teraz silniej niż wcześniej. Aniołowie powiadamiają was, że klucz został uaktywniony i że zachowa swoją genialną moc oddziaływania. Mówią wam także, że im więcej będziecie z nim pracować, tym silniejsze będzie jego światło.
Wychodzicie teraz z tego pomieszczenia i zostawiacie otwarte drzwi  w odpowiedzi na miłość i Pokój wypełniające przestrzeń waszej Czakry Serca. Aniołowie prowadzą was teraz z powrotem do Wielkiej Okrągłej Sali. Podążacie za Aniołami i przechodzicie przez hall kierując się do wyjścia. Machacie na pożegnanie tęczowym punktom i mówicie im: „do następnego razu”.
 
Znajdujecie Jake’a, który już na was czeka. Jake towarzyszy wam na ścieżce prowadzącej do helikoptera i pomaga wam do niego wsiąść. Anielski Pilot startuje i zanim zdążycie mrugnąć okiem, znajdujecie się na lotnisku. Wasi Aniołowie prowadzą was z powrotem do drzwi i natychmiast znajdujecie się w Korytarzu z Białego Marmuru. Rzucacie szybkie spojrzenie na swoje odbicie w lustrze i widzicie swoją jaśniejącą Istotę. Widzicie swoją promieniującą Czakrę Serca i uśmiechacie się na myśl o tej cudownej misji. Aniołowie przeprowadzają was przez próg Złotych Drzwi z powrotem do waszej Duchowej Czakry Serca a następnie pomagają waszej duchowej Istocie powrócić do ciała fizycznego.
Weźcie głęboki wdech i poruszajcie palcami u rąk i nóg, aby gładko powrócić do swojej rzeczywistości. Gdy będziecie gotowi, otwórzcie oczy. Wykonujcie swoje codzienne czynności pamiętając o tym, że wasza Wewnętrzna Wyższa Mądrość i Anielski Personel Pomocniczy są zawsze do waszej dyspozycji, by pomóc wam zrealizować wasz najwyższy, najbardziej odpowiedni potencjał.
Słuchajcie pierwszej myśli, która pojawia się w waszej świadomości i wiedzcie bez cienia wątpliwości, że otrzymujecie duchowe prowadzenie. Wiedzcie, że za każdym razem, gdy wypromieniowujecie Pokój i miłość na Ziemię wypełniacie swoją misję.
Ukochani, jesteście błogosławieni i kochani bardziej niż jakikolwiek ziemski język jest w stanie wyrazić.

Jam Jest Archanioł Michał, Posłaniec Stwórcy niosący Miłość, Radość, Mądrość, Światło, Pokój i Łaskę.

 Wiadomość ta została przekazana i przepisana przez Carolyne Ann O’Riley. Materiał ten jest chroniony prawami autorskim © i możecie go udostępnić osobom, które znacie i wiecie, że  mogą z nim rezonować pod warunkiem, że przekażecie wszystkie informacje i nie będziecie  pobierać  za to żadnych opłat .
AA Michal przez Carolyn Ann O’Riley, 29 November, 2011

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.