Tuesday, June 21, 2011

Medytacja na czerwcowe przesilenie letnie 2011

Channeler: Celia Fenn
20 czerwca 2011

Właśnie przeszliśmy przez ważny portal energetyczny całkowitego zaćmienia Księżyca, i zbliżamy się teraz do czerwcowego przesilenia letniego 2011. Zapraszamy was, byście się przyłączyli do nas w czasie medytacji tworzenia Globalnej Fali Miłości i zjednoczenia się z nadchodzącą częstotliwością Miłości i Pokoju.
Dobrze będzie spotkać się w grupach i przeprowadzić ceremonie i zgromadzenia, albo po prostu zapalić świecę i uczynić tę medytację osobistą ceremonią Boskiego Światła.
A więc…zaczynamy…po prostu zamknijcie oczy i głęboko oddychajcie. Skupcie swą energię na sercu i poczujcie światło i moc w ośrodku serca. Łączycie się z wewnętrznym Boskim Światłem.
Teraz…pozwólcie temu światłu podróżować w dół waszego ciała, poprzez splot słoneczny i czakrę sakralną i czakrę podstawy…i połączyć się z gwiaździstą czakrą duszy pod waszymi stopami. Poczujcie, jak jesteście tu ugruntowani i łączycie się z miłością i wsparciem Matki Ziemi. Ona zawsze otacza was swą miłością. Oddychajcie głęboko i cieszcie się tym błogim uczuciem.
Teraz pozwólcie, by energia popłynęła dalej w dół i połączyła się z kryształem w centrum Ziemi. Tu łączycie się z Sercem Ziemi…sercem Matki Ziemi…i czujecie bardzo głęboką i kochającą energię, która się porusza przez wasze ciało i wpływa do waszego serca podczas gdy łączycie się z miłością Matki Ziemi.
A więc…pozwólcie sobie poczuć tę miłość i błogość.
Teraz…pozwalacie tej energii podróżować w górę waszego ciała, poprzez czakrę gardła, czoła i czakrę korony aż do gwiaździstej czakry duszy. Tutaj łączycie się z Duszą i światłem Wyższego Ja. Zanurzacie się w roziskrzonej fali przejrzystego białego światła i wiecie, że nigdy nie jesteście sami i że zawsze jesteście kochani i wspierani.
Po prostu oddychajcie głęboko i czujcie miłość i błogość.
A teraz pozwólcie tej energii poruszać się w górę….na fali kosmicznego przepływu aż do Serca Kosmosu, gdzie łączycie się z Boskim Sercem. Czujecie jak miłość, która jest nieskończona i bezwarunkowa, po prostu zalewa wasze serce i wypełnia was Boskim Światłem i Błogością.
Kiedy czujecie to światło…wiecie, że jesteście nieskończonymi kosmicznymi istotami i że jesteście połączeni z Boskim Kosmicznym Sercem tak samo jak z Ziemią. Jesteście Ludzkimi Aniołami…Ziemskimi Aniołami…nieskończonymi istotami Światła!
W tym momencie…łączycie się z częstotliwością Miłości i Pokoju……czujecie się lekko jak piórko na wietrze.…unoszące się na boskim oddechu……poruszające się wraz z boskimi prądami….płynące w Świetle Tworzenia i Boskiej Inteligencji…..
Napełnione błogością i promiennością…..i zakotwiczające tę częstotliwość na Planecie Ziemi…
Ukochane Boże Dzieci…wiedzcie, że Nowa Ziemia wita tę częstotliwość Miłości i Pokoju i wasze pragnienie, by zakotwiczyć tę częstotliwość w waszych sercach i stać się żywymi przekaźnikami dla częstotliwości Miłości i Pokoju…….
Po prostu utrzymujcie tę częstotliwość w waszych sercach i czujcie, że jest ona przekazywana na zewnątrz do Ziemi i odbierana przez serca wszystkich żyjących istot……
A więc…po prostu spoczywajcie w Pokoju i Miłości i pozwólcie tej energii płynąć przez wasze serce……
A teraz, kiedy jesteście gotowi…po prostu skupcie tę energię z powrotem na waszym sercu i odetchnijcie głęboko…trzy razy, a potem otwórzcie oczy kiedy czujecie, że jesteście gotowi!
Gdy kończycie tę medytację…utrzymujcie intencję, że dalej będziecie Kotwicą i Przekaźnikiem dla częstotliwości Miłości i Pokoju na tej Planecie.
I tak właśnie jest!
Namaste!

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.