Monday, June 13, 2011

Wsłuchajcie się w swą Wewnętrzną Mądrość.
Wiadomość od Archanioła Michała
otrzymana przez Michelle Coutant, 6 czerwca, 2011
Przetłumaczyła Wika
.
Moi Drodzy, wsłuchajcie się w swą wewnętrzną mądrość.  Wsłuchajcie się. Usiądźcie spokojnie i słuchajcie.  Nasłuchujcie każdego dnia, każdej teraźniejszej chwili.  Słuchajcie i wchłaniajcie i pojmujcie te wielką prawdę, że każdy z was posiada tę wewnętrzną mądrość, jest ona wam dostępna.   To mądrość Kosmosu, to mądrość Boga, to mądrość boskiego Umysłu, to mądrość Bożej Jaźni.   To wy sami.   Ukochani, usiądźcie spokojnie w miłości waszego świętego serca i zintegrujcie w sobie tę wiedzę.  Usiądźcie spokojnie i wygrzewajcie się w tej wielkiej bożej miłości, miłości Boga, który jest wami.  Pozwólcie, by ta miłość wypełniła waszą istotę, aby wypełniła każdą waszą część i każdy wasz przejaw.  Pozwólcie tej miłości przeniknąć waszą istotę, wasze ciało fizyczne, wasze ciało emocjonalne, wasze ciało mentalne.  Wasze ciało duchowe jest tą wielką miłością.  Pozwólcie jej wyłonić się i wypełnić was całych, wypełnić wasze duchowe ciało świadomością tej wielkiej miłości.  Ta miłość jest bezwarunkowa.  Jest ona Wszystkim, jest Boską Obecnością.   Jest ona w was, jest poza wami, jest przeszłością, teraźniejszością i przyszłością.  Nie istnieje nic innego. Wszystko inne jest iluzją.
Poczujcie ten przepływ boskiej esencji wewnątrz was.  Poczujcie ten przepływ i rozszerzajcie go i rozszerzajcie go, aż będziecie wypełnieni całym Stworzeniem.  Pośród tej rozległości całego Stworzenia istnieje każde pytanie, każda odpowiedź, o jaką kiedykolwiek poprosiliście i otrzymaliście, i każde pytanie i odpowiedź, jakie kiedykolwiek zadacie i otrzymacie.  Ta mądrość, której poszukujecie i pragniecie, jest dla was dostępna poprzez drzwi do waszej wewnętrznej Jaźni.  Wejdźcie tam, kochani. Medytujcie, medytujcie i dalej medytujcie.  Zadajcie swoje pytanie, mówcie do swego nadświadomego umysłu, mówcie do swojego Boskiego Ja.   Spodziewajcie się odpowiedzi, kochani.  Spodziewajcie się odpowiedzi i bądźcie w stanie radosnego oczekiwania.  Wiedzcie, że poprosiliście i otrzymacie.  Każde z was posiada w sobie mądrość Kosmosu i nadeszła dla was pora, kiedy to was się prosi o wsłuchanie się w tę wewnętrzną mądrość.  Ona jest waszym najlepszym przewodnikiem.  Wasze Boskie Ja naprawdę wie, co stanowi wasze najwyższe dobro.  Kto inny może wiedzieć, co jest dla waszego najwyższego dobra?  Ktoś inny może wam pomóc otworzyć waszą świadomość na to, co służy waszemu najwyższemu dobru, ale nie pozwólcie innym mówić wam, co jest waszym najwyższym dobrem.  Pojmijcie tę różnicę, kochani, i wcielcie to w każdy aspekt waszego Ja.  Nigdy nie możecie zbłądzić, gdy słuchacie swej wewnętrznej mądrości.  Zgłoście swe prawo do swej osobistej mocy, ukochani; ogłoście to w tej chwili teraz.  Jeśli nie obwieścicie swej mocy, dalej będziecie stwarzać to samo, więcej tego, co już do tej pory stworzyliście. Z braku lepszej alternatywy automatycznie otrzymacie to, co już stwarzaliście i przeżyliście. Zdecydujcie się stworzyć dla siebie wspaniałą i olśniewającą przyszłość. Zdecydujcie się wykreować obfitość, suwerenność, mistrzostwo, samorealizację.  Zdecydujcie się stworzyć bezwarunkową miłość, radość, pokój, piękno, szczodrość i harmonię w swojej rzeczywistości.  Jest to dostępne dla każdego z was.

Nie słuchajcie tych, którzy mówią o kataklizmach i sądnym dniu.  Jeśli wybierzecie kataklizmy i nieszczęścia, kochani, taka będzie wasza rzeczywistość.  Wybierzcie swobodę i wdzięk.  Wybierzcie dar Fioletowego Płomienia; ten błogosławiony dar przyniesiony wam przez waszego ukochanego Saint Germaina.  Wezwijcie Fioletowy Płomień i przekształćcie wszystkie zbiorowe myśli ludzkie o kataklizmach i nieszczęściach, które wciąż krążą wokół was.  Tak wielu z was spędza codziennie czas na oczyszczaniu form myślowych ludzkich nadużyć mocy, jednak te myśli wyłapywane są przez innych i ponownie zasilane w energię.  Przeobraźcie je raz i na zawsze.  Zbierzcie się, drodzy pracownicy światła, i oczyśćcie swą atmosferę.  Oczyśćcie całą negatywność i gęstość otaczającą waszą planetę i wasze dusze, Ziemię i inne formy życia.  To jest możliwe, gdy każdego dnia coraz więcej was zacznie używać Fioletowego Płomienia, i coraz więcej was wzrośnie w siłę Fioletowego Płomienia, który dzierżycie. Trwajcie w tym, trwajcie i nie ustawajcie.  Gdy tak zrobicie, odkryjecie, że w was również oczyściły się kanały komunikacji z istotami z wyższych wymiarów.  Odkryjecie, że macie mniejszą gęstość i mniej negatywnych form myślowych zaśmieca fale waszych myśli.  Odkryjecie, że gdy te myśli zbiorowej ludzkiej świadomości rozpuszczają się i transformują, wzrasta przejrzystość waszej wizji.
Usiądźcie spokojnie i medytujcie, kochani. Usiądźcie spokojnie i poproście, a potem pozwólcie sobie przyjąć błogosławioną tarczę energii wzniesionych mistrzów.  Poproście o tę tarczę, abyście byli chronieni przed nadużyciami zbiorowej ludzkiej świadomości, przed świadomością ubóstwa, która jest wciąż tak dominująca na waszej planecie.  Poproście o tę tarczę, aby was chroniła, gdy sprowadzacie na Ziemię to, co chcecie tu zamanifestować i stworzyć dla swojego najwyższego dobra oraz najwyższego dobra wszystkich. Musicie wzmacniać tę tarcze każdego ranka i wyrażać wdzięczność, kochani. Wyrażajcie wdzięczność za pełną miłości pomoc wzniesionych mistrzów, waszych przewodników, aniołów, archaniołów, wszystkich wielkich istot światła, istot Jedynego Prawa.  Tylu ich jest przy was, pomagają wam, to więcej istot, niż kiedykolwiek moglibyście poznać w czasie swego pobytu na Ziemi. Te wielkie istoty czekają na wasze wezwanie i z radością będą wam pomagać tak długo, jak długo zechcecie tworzyć dla swego najwyższego dobra i najwyższego dobra wszystkich.
Oczyśćcie te kanały komunikacji, kochani, wsłuchajcie się w swą wewnętrzną mądrość, porozumiewajcie się z waszym Boskim Ja.  Komunikujcie się ze wszystkimi błogosławionymi istotami z wyższych wymiarów, które są tu po to, by wam pomóc.  Wezwijcie mnie, kochani.  Jestem z wami w każdej teraźniejszej chwili i otaczam was swą bezwarunkową miłością i radością.
Jestem Archanioł Michał i przynoszę wam tę prawdę.

http://spiritlibrary.com/michelle-coutant/listen-to-your-inner-wisdom

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.